Skip to main content

JANVĀRIS, 2023

Portretu fotogrāfijas pārveidojošais spēks:

KĀ FOTOSESIJA VAR VAIROT PAŠAPZIŅU UN PAŠCIEŅU

portretu fotogrāfijas

Kā portretu fotogrāfs, kurš galvenokārt strādā ar neprofesionāliem modeļiem, man ir bijusi iespēja klātienē pieredzēt portretu fotogrāfijas pārveidojošo spēku. Atkal un atkal esmu redzējis, kā cilvēki, kuri sākotnēji bija satraukti vai nedroši par atrašanos manas kameras priekšā, pēc fotosesijas jūtas pilnvērtīgi, pārliecināti un lepni par sevi.

Bet kāpēc tieši portreta fotosesija spēj tik pozitīvi ietekmēt cilvēka pašvērtējumu? Manuprāt, tam ir vairāki galvenie iemesli.

Pirmkārt, portretu fotografēšana ļauj cilvēkiem iziet ārpus savas komforta zonas un izmēģināt ko jaunu. Tā dod viņiem iespēju izaicināt savus priekšstatus par sevi un ieraudzīt sevi citā gaismā. Tā var būt atbrīvojoša un spēcinoša pieredze, kas palīdz vairot pašapziņu.

Daudziem cilvēkiem atrašanās kameras priekšā ir biedējoša pieredze. Viņi var justies nedroši par savu izskatu, stāju vai spēju pozēt. Taču ar pieredzējuša fotogrāfa palīdzību un iedrošinājumu šīs bailes var pārvarēt pavisam viegli. Portretu fotosesija dod cilvēkiem iespēju izmēģināt kaut ko jaunu un ieraudzīt sevi citādāk, kas var būt lieliska pārliecību vairojoša pieredze.

pašapziņa un pašvērtējums
DruvoART

Otrkārt, portretu fotosesija ļauj cilvēkiem izcelt un apzināties savu unikālo skaistumu un individualitāti. Laikmetā, kad mūs nepārtraukti bombardē ar attēliem, kas attēlo fotošopa un dažādu filtru radītu pilnību, var viegli justies tā, it kā mēs neatbilstu saviem standartiem. Taču portretu fotogrāfija ļauj mums ieraudzīt sevi tādus, kādi mēs patiešām esam, ar visiem trūkumiem, un pieņemt savu unikālo skaistumu.

Pārāk bieži mums tiek apgalvots, ka mums jāatbilst noteiktiem skaistuma vai pievilcības standartiem. Taču patiesība ir tāda, ka skaistumam ir dažādas formas, izmēri un veidi – un galvenokārt, tas slēpjas iekšpusē.

pieredze

Visbeidzot, portretu fotogrāfija ļauj cilvēkiem izveidot vizuālu liecību par to, kas viņi ir konkrētajā brīdī. Tā ļauj viņiem iemūžināt un atklāt unikālās īpašības un iezīmes, kas padara viņus tādus, kādi viņi ir. Tā var būt dziļi nozīmīga un piepildīta pieredze.

Tāpēc, ja apsverat iespēju rezervēt portretu fotosesiju, es to ļoti silti iesaku. Tev būs ne tikai iespēja radīt skaistus un neaizmirstamus attēlus, bet arī iespēja šajā procesā vairot savu pašapziņu un pašvērtējumu. Tā ir dubulta uzvara!

druvoart, fotogrāfs, fotosesija
DruvoART

Ja Tevī ir gatavība ieraudzīt sevi jaunā gaismā, portreta fotosesija varētu būt tieši tas, kas Tev ir vajadzīgs! Un, ja parasti jūti satraukumu, atrodoties kameras priekšā, neuztraucies – es nemaz neņemšu rokās kameru, kamēr nebūšu ar Tevi aprunājies, izstāstījis un parādījis visu to, ko šeit uzrakstīt nav iespējams. Esmu pārliecināts, ka ar nelielu palīdzību, kameras priekš visi var justies brīvi, skaisti un nepiespiesti.


Dalies ar šo rakstu, ja Tev patika:

druvoart, fotogrāfs, fotosesija

Fotogrāfija ir bijusi daļa no manis, cik ilgi vien sevi atceros. Tā nav tikai profesija vai hobijs – tā ir kaislība, mīlestība un dzīvesveids. Katru reizi, kad paņemu rokās fotokameru, es jūtu spēcīgu mērķa un piepildījuma sajūtu. Man vislielākais prieks ir iemūžināt apkārtējās pasaules skaistumu un emocijas, un es ielieku savu sirdi un dvēseli katrā savā fotogrāfijā. Mani aizrauj fotogrāfija, jo tā ļauj man pietuvoties cilvēkiem un viņu stāstiem. Fotogrāfija nav tikai tas, ko es daru, tā ir tas, kas es esmu.

druvoart, fotogrāfs, fotosesija

© Druvo ART. All rights reserved.

Powered by druvoWEB