Skip to main content

Par mani

Es esmu fotogrāfs Druvo.

Cik vien spēju sevi atcerēties – vienmēr esmu bijis sajūsmā par fotogrāfiju, bildēm un vizuāliem attēliem kā tādiem. Kopš dienas, kad tiku pie savas pirmās fotokameras, manas sajūtas nav daudz mainījušās… Fotogrāfija ir mana lielākā kaislība, mana pirmā mīlestība, un pavisam neatņemama dzīves sastāvdaļa.

Pieredze

 • Fotogrāfs
  2000 – …

  Fotogrāfs jau vairāk kā 20 gadus.

 • Izlgītība
  2005 – 2007

  Solent University, Southampton, United Kingdom — BA (Hons) Photography

 • Sākums
  2000

  Fotografēju savas pirmās fotosesijas un kāzas.

Pirmo fotosesiju cilvēkam veicu jau nedaudz senāk kā pirms 20 gadiem. Kurā mirklī sāku dzīvot fotogrāfa dzīvi tā pat īsti nepamanīju. Jau skolas laikā man vienmēr līdzi bija kaudzīte ar izdrukātām jaunākajām vai labākajām bildēm. Nebija interneta, nebija instagram vai facebook… Tik daudz visiem rādīju savas izdrukātās bildes, kamēr kāds arī sāka prasīt, lai nofotografēju.

fotogrāfs, Druvo, druvoart,

Mans Stāsts

Esmu patiesi priecīgs, ka esi šeit! Esmu fotogrāfs jau gandīz tik sen, cik vien spēju sevi atcerēties – un joprojām mīlu savu darbu. Vienmēr esmu bijis kaislīgs fotogrāfs. Mani aizrauj fotogrāfija, jo tā ļauj man pietuvoties cilvēkiem un viņu stāstiem. Tā liek man meklēt skaistumu un atrast burvību ikdienišķajā.

Fotosesijas, iespējams, jau ir kļuvušas par tradīciju, bet to patiesā nozīme sakņojas cilvēciskā pieredzē – saiknē ar citiem. Saiknē, kas mūs saista un liek mums sajust, ka esam mīlēti, ka piederam, ka mums ir nozīme.

Mīlestība, ģimene un draudzība – labākā motivācija manam darbam.

Fotogrāfs Druvo
druvoart, fotogrāfs, fotosesija
druvoart, fotogrāfs, fotosesija
Fotogrāfs Druvo

Es esmu tēvs un vīrs. Esmu brālis, dēls un draugs. Esmu mierīgs, iejūtīgs un izbaudu labas sarunas. Esmu sporta, grāmatu un labas mūzikas cienītājs. Savu bērnību esmu pavadījis Vecumniekos – sporta zālē un strādājot ģimenes zemeņu laukos.

Kopš pats esmu kļuvis par tēvu, esmu patiesi sapratis, cik svarīga ir fotogrāfija kā veids, lai saglabātu mirkļus, kuri paskrien garām tik ātri, un ejot laikam, iespējams, izgaisīs no mūsu atmiņām pavisam.

Mani fotografētie darbi ir bijuši publicēti dažādos žurnālos, esmu ieguvis arī kādu ne īpaši nozīmīgu balvu. Reiz, kā mierinājuma balvu viens bijušais Latvijas Republikas Ministru prezidents man atsūtīja USB atmiņu ar iegravētu viņa vārdu. 🙂 Pieņemu, ka ar to visu lepojas mana vecmāmiņa, bet tam nav nozīmes. Nav svarīgi vai manas fotogrāfijas ir vai nav māksla. Nav svarīgi, lai manas bildes patiktu pilnīgi visiem. Es koncentrējos uz to, lai Tava foto pieredze ar mums būtu viegla un patīkama, es koncentrējos uz to, lai radītu attēlus, kuros apvienojas estētiskā kvalitāte un emocionālā vērtība TEV, lai tie kādreiz kļūtu par nenovērtējamām atmiņām. Ar visu savu būtību ticu, ka fotosesijas pieredze kādam spēj mainīt dzīvi!

Vienmēr atceries, ka skaistums ir sajūta, un to atspoguļo tas, kā Tu redzi sevi. Tu esi labs un skaists, tieši tāds, kāds esi…

Seko:

© Druvo ART. All rights reserved.

Powered by druvoWEB