Skip to main content

Portreta fotosesijas

FOTOGRĀFS DRUVO

Tas ir daudz vairāk
Fotosesija

Fotosesija ir daudz vairāk nekā tikai fotogrāfijas. Tā ir par procesu. Tā ir par to, kā ieraudzīt sevi no citas perspektīvas. Neatkarīgi no vecuma, svara, attiecību statusa vai kā citādi – ikviens ir pelnījis justies pārliecināts un skaists!

Neatkarīgi no tā, kur Tu šobrīd atrodies savā ceļā uz sevis mīlēšanu, mūsu studija ir pozitīva vieta, kur Tevi novērtēsim. Neatkarīgi no tā, vai vēlies no jauna iemīlēties un justies pārliecinātāk par sevi, vai vienkārši svinēt to, kas Tu esi, portreta fotosesija var būt piemērots pasākums tieši Tev.

Dari to priekš SEVIS.

druvoart, fotogrāfs, fotosesija

Skaistums ir katra cilvēka iekšējā sajūta…

Mūžīgas atmiņas no mirkļiem, kurus ir vērts saglabāt

druvoart, fotogrāfs, fotosesija

Manuprāt, ikviens ir pelnījis iespēju justies un arī izskatīties skaisti fotogrāfijās. Fotosesijas laikā es Tev parādīšu kā pozēt – nepozējot, pateikšu, ko darīt ar rokām, palīdzēšu tikt vaļā no bailēm un nevajadzīga satraukuma. Neatkarīgi no tā, vai kautrējies vai izbaudi būšanu kameras priekšā – fotosesijas pie Druvoart notiek pavisam relaksētā un vienkāršā atmosfērā. Un pamazām izcelts tiek pats labākais no Tevis.

Tev nav vajadzīga absolūti NEkāda fotosesiju pieredze. Esmu fotografējis vairākus tūkstošus fotosesijas un zināšu kā Tev palīdzēt. Fotosesijas laikā Tev nav jāmāk pozēt vai kustēties. Tev ir jāprot tikai ieklausīties, un es Tev palīdzēšu justies brīvi, ērti, nebaidīties un nekautrēties. Ir vajadzīgas tikai dažas minūtes, lai iejustos, pierastu pie manis un kameras.

Lielākā daļa cilvēku, kuri pie manis atnāk – sākumā saka to pašu, ko noteikti domā arī TU – es neizskatos pietiekoši labi, man nepatīk, ka mani fotografē, esmu nefotogēnisks… Mana atbilde parsati ir viena – Muļķības, nav nefotogēnisku cilvēku! Skaistums ir katra cilvēka iekšējā sajūta, un patiesība ir tāda, ka tā ir atkarīga no attieksmes un pareizas pieejas. Fotografēju cilvēkus jau vairāk kā 20 gadus un esmu drošs, ka pāris minūšu laikā spēšu Tev palīdzēt justies un arī izskatīties skaisti un pārliecinoši!

“Ir vajadzīgi daudzi gadi, lai saprastu, cik dārgi ir mirkļi.”

Mans Stāsts

Fotogrāfs Druvo

Esmu patiesi priecīgs, ka esi šeit! Esmu fotogrāfs jau gandīz tik sen, cik vien spēju sevi atcerēties – un joprojām mīlu savu darbu. Vienmēr esmu bijis kaislīgs fotogrāfs. Mani aizrauj fotogrāfija, jo tā ļauj man pietuvoties cilvēkiem un viņu stāstiem. Tā liek man meklēt skaistumu un atrast burvību ikdienišķajā.

Fotosesijas, iespējams, jau ir kļuvušas par tradīciju, bet to patiesā nozīme sakņojas cilvēciskā pieredzē – saiknē ar citiem. Saiknē, kas mūs saista un liek mums sajust, ka esam mīlēti, ka piederam, ka mums ir nozīme.

Mīlestība, ģimene un draudzība – labākā motivācija manam darbam.

druvoart, fotogrāfs, fotosesija
druvoart, fotogrāfs, fotosesija
druvoart, fotogrāfs, fotosesija
Fotogrāfs Druvo

Par mani

Es esmu tēvs un vīrs. Esmu brālis, dēls un draugs. Esmu mierīgs, iejūtīgs un izbaudu labas sarunas. Esmu sporta, grāmatu un labas mūzikas cienītājs. Savu bērnību esmu pavadījis Vecumniekos – sporta zālē un strādājot ģimenes zemeņu laukos.

Kopš pats esmu kļuvis par tēvu, esmu patiesi sapratis, cik svarīga ir fotogrāfija kā veids, lai saglabātu mirkļus, kuri paskrien garām tik ātri, un ejot laikam, iespējams, izgaisīs no mūsu atmiņām pavisam.

Mani fotografētie darbi ir bijuši publicēti dažādos žurnālos, esmu ieguvis arī kādu ne īpaši nozīmīgu balvu. Reiz, kā mierinājuma balvu viens bijušais Latvijas Republikas Ministru prezidents man atsūtīja USB atmiņu ar iegravētu viņa vārdu. 🙂 Pieņemu, ka ar to visu lepojas mana vecmāmiņa, bet tam nav nozīmes. Nav svarīgi vai manas fotogrāfijas ir vai nav māksla. Nav svarīgi, lai manas bildes patiktu pilnīgi visiem. Es koncentrējos uz to, lai Tava foto pieredze ar mums būtu viegla un patīkama, es koncentrējos uz to, lai radītu attēlus, kuros apvienojas estētiskā kvalitāte un emocionālā vērtība TEV, lai tie kādreiz kļūtu par nenovērtējamām atmiņām. Ar visu savu būtību ticu, ka fotosesijas pieredze kādam spēj mainīt dzīvi!

Vienmēr atceries, ka skaistums ir sajūta, un to atspoguļo tas, kā Tu redzi sevi. Tu esi labs un skaists, tieši tāds, kāds esi…

Ko saka mūsu klienti?

Atsauksmes no klientiem pēc fotosesijas.

 • druvoart, fotogrāfs, fotosesija
  Maija & Ģimene

  Bildes dievīgas😇
  Visas, bez izņēmuma🙏
  Milzīgs paldies vēlreiz!
  Vakars aizņemts,skatamies visi un priecājamies par Taviem izcilajiem mākslas darbiem!ājamies par Taviem izcilajiem mākslas darbiem!

 • druvoart, fotogrāfs, fotosesija
  Ketija
  Jūs abi esat lieliski! Man patīk VISAS bildes!
  Draudzīga attieksme ar patīkamu pēcgaršu, un neticami lieliskas bildes, kad saņemtas! Tas noteikti bija tā vērts. Abi ir sava amata Meistari, jo Helga uzlika ideālu make up, bet Druvo uzņem lieliskus foto, profesionāli ķerot mirkļus. Visu pastāsta priekšā, un uztraukums aizmirstas. Viss šķiet tik viegli un nepiespiesti pat tādai bailulei kā man, kas ilgi nevarēja saņemties, lai pieteiktos. Paldies!
 • druvoart, fotogrāfs, fotosesija
  Ramona

  Tas, ko es patiesi novērtēju ir kvalitāte un ir vienalga, vai runa ir par pakalpojumu vai savstarpējām attiecībām. Kvalitāte ir patiesuma un pašcieņas galvenais elements.

  Biju patiesi pagodināta izbaudīt Druvoart unikalitāti, nav nekā labāka, kā satikt cilvēkus, kuri ir īstajā laikā un īstajā vietā! Paldies Helga un Druvo

 • druvoart, fotogrāfs, fotosesija
  Jolanta

  Čau, skatos un priecājos par noķertajiem mirkļiem, Tavu redzējumu un Helgai par manis redzēšanu maigāk, kā arī akcentēšanu. Apskatot bildes, ja es teiktu, ka jūtos forši, tas būtu ļoti maz pateikts. Jūtos sievišķīga, maiga, un jā, arī skaista. Paldies par iespēju būt un ļauties, no sirds novērtēju. Sveicieni jums abiem ar Helgu un priecājos par pazīšanos:) Sirsnībā, Jolanta

 • druvoart, fotogrāfs, fotosesija
  Sabīna

  Izcilas bildes, foršā atmosfērā! 😍

 • druvoart, fotogrāfs, fotosesija
  Inese

  Kolosālas bildes, kas top ideālā atmosfērā! Dāmām noteikti iesaku izmantot piedāvātos Helgas make-up pakalpojumus -> nenožēlosiet!! Viss turpat uz vietas – ērti un glīti.

 • druvoart, fotogrāfs, fotosesija
  Iveta

  Lieliska, sirsnīga komanda. Profesionāla un tajā pat laikā nepiespiesta pieeja. Piepildījos ar laimes hormonu tā, lai ilgi pietiek. Paldies Jums!

 • druvoart, fotogrāfs, fotosesija
  Inga

  Lieliski darbi, kas top
  fantastiskā atmosfērā.

 • druvoart, fotogrāfs, fotosesija
  Alise

  Ļoti uzrunājoši mākslas foto! Druvoart portretos ir kas īpaši skaists.💚😊 Paldies! Ļoti brīvs un feins arī bilžu tapšanas process!

 • druvoart, fotogrāfs, fotosesija
  Kitija

  Patiesi skaisti! Nespēju vien nopriecāties par skaistām bildēm! Paldies! Jūs abi, Druvo un Helga, esat mākslinieki un paveicāt šedevru! Paldies!

 • druvoart, fotogrāfs, fotosesija
  Ieva

  Gan makeup,gan foto ideali!!! Loti briva un majiga atmosfera😍

 • druvoart, fotogrāfs, fotosesija
  Natālija

  Paldies par bildēm, man ļoti patīk rezultāts. Еsmu sajūsmā!!))) nezinu kā pareizi izteikt, я в восторге! Lābākā dāvana, ko var sev uzdāvināt – tavs talants un darbs! 🙂 Cerams kādreiz tiksimies vel!

  Biežāk uzdotie jautājumi / FAQ

  Atbildes uz Taviem jautājumiem

  Kā sazināties?

  Ar mani sazināties ir pavisam vienkārši! Lapas labajā apakšējā stūrī ir poga saziņai. Raksti man Facebook Messenger vai WhatsApp. Vai vienkārši piezvani. Var rakstīt arī epastu. Visātrāk parasti sanāk atbildēt Facebook un WhatsApp. Vari droši rakstīt arī par sev interesējošiem jautājumiem.

  Kā pieteikties uz fotosesiju?

  Pieteikties uz fotosesiju var rezērvējot sev vēlamo datumu. Izmanto rezervācijas formu, lai rezervētu sev vēlamo datumu: –>> rezervācijas forma

  Cik maskā fotosesija?

  Fotosesiju cenas ir sākot no 200-300 eiro. Fotosesijas laiku un datumu var rezerervēt veicot avansa maksājumu 50€ apmērā. 
  Visas fotosesijas šeit: druvoart.com/fotosesijas

  Es nemāku pozēt…

  Es nemāku pozēt, neizskatos labi utt…
  Jā, daudzi cilvēki, kuri redzami manās bildēs pirms fotosesijas teica tieši to pašu. Tas būs mans uzdevums, palīdzēt Tev justies droši un komfortabli. Es došu simtiem norādes, demonstrēšu pozas, daudz runāšu, ja vajadzēs pajokošu. 

  Vai man pirms fotosesijas ir jānotievē?

  Tev nav speciāli jānotievē vai jāievēro kāda traka diēta pirms fotosesijas. Tev nav jāierodas uz fotosesiju ar absolūtu pārliecību par sevi. Taisnība ir tāda, ka pārliecību Tu atradīsi paša procesa laikā. Esmu fotografējis apaļīgus cilvēkus, kuri ir sajūsmā par savu augumu, tāpat arī slaidus, kuri paši sev galīgi nepatīk. Ir svarīgi, lai ļauj man uzzināt, ko Tu gribi bildēs izcelt, un ko nē.

  Vai fotostudijā ir telpa, kur pārģērbties?

  Jā, protams! Neviens neskatīsies, kamēr pārģērbsies. Ir atsevišķa telpa, kurā pārģērbties un spoguļoties! 🙂

  Vai ir pieejami dažādi atribūti fotosesijai?

  Nē, pie manis fotostudijā nebūs visādu atribūtu – parūkās, brilles, maskas un citas liekas lietas. Galveanis atribūts bīldēs būsi Tu. Ja gribas kādu īpašu lietu – droši to ņem līdzi – ģitāru, bumbu, darba rīku utt. Motociklu un citus lielus priekšmetus gan nevarēs.

  Vai fotogrāfijas tiks publicētas DruvoART mājas lapā vai soc.tīklos?

  Nē! Bez Tavas atļaujas nekad, neviena bilde netiks publicēta. Ja kaut ko gribēšu publicēt, tad lūgšu Tev īpašu atļauju.

  Uzdod man jautājumu!

  Ja ir jautājumi, kuriem atbildes neatrodi manā mājas lapā, droši uzraksti man WhatsApp, Facebook vai E-pastā.

  © Druvo ART. All rights reserved.

  Powered by druvoWEB